Високоточне позиціонування RTK для геодезії в СК63

Всеукраїнська мережа CORS GNSS RTK налічує 275 (на Липень 2023) активних базових станцій та їхня кількість регулярно зростає, т.к. мережа постійно поповнюється новими базовими станціями у різних регіонах.

Особливість мережі опорних станцій для геодезії полягає в тому, що кожна базова станція встановлена на фіксованих координатах і ніколи не змінює свого розташування. Кожна базова станція відкалібрована по горизонталі та по вертикалі. Гарантується повторюваність результатів вимірювань.

У мережі CORS GNSS RTK є тарифікація геодезичних поправок. Її відмінність від аграрних поправок у тому, що у геодезичнії мережі передаються додаткові параметри трансформації координат, тобто парметри зміщення у реальному часі. Тепер не потрібно калібрувати своє обладнання RTK, щоб працювати з високою точністю в системі координат СК42/СК63, дані на приймач автоматично надходитимуть з урахуванням обраної системи координат в градусах, причому в реальному часі.

Це особливо зручно, якщо ви працюєте із смартфоном з програмою, наприклад, SurPad 4.2 та ви не маєте спеціальних файлів трансформації, тепер ви отримаєте всі необхідні коррекції прямо від мережі, причому у реальному часі, пост-обробка вже не потрібна. Ви просто включаєте приймач, запускаєте програму з вбудованим NTRIP-клієнтом, та маєте високоточне позиціонування у реальному часі.

Висока щільність розміщення базових станцій на території України дозволяє отримати безшовне перемикання між базовими станціями та максимально швидке фіксоване рішення, методом підключення до найближчої базової станції або під час створення віртуальної базової станції. Перемикання між станціями може відбуватися автоматично, якщо вибрано точку підключення "Найближча (Nearest)" або "VRS (Virtual Reference Station)". Якщо підключення виконано до фіксованої базової станції, то перемикання до іншої станції може бути виконано тільки в тому випадку, якщо користувач переключиться на іншу базову станцію.

Ми пропонуємо Вам запитати у нас пробний період, щоб переконатися в нашій послузі. Зателефонуйте до нас зараз.


Геодезичні поправки

Подивитись ціни на геодезичні поправки від мережі CORS GNSS RTK та замовити послугу.

Перейти